hack haber

Mirror-h.org Sahte Kayıtlara izinmi veriyor ?

SAHTE MIRROR KAYITLARINA TEPKİ VAR

Piyasanın bilindik mirror sitelerinden biri olan mirror-h.org adlı site son zamanlarda kaliteyi çok düşürdüğü görülüyor, birçok insan adına alınan sahte mirror kayıtlarını silmediği şikayetleri yükselmeye başladı, mirror sitesinin sahibi Lazrail adlı hacker diye biliniyor ancak kendisi hiçbirşekilde abuse-iletişim bölümlerine cevap vermiyor veya işlem uygulamıyor

1- Mirror-h artık atıl bir sitemi , kapanacakmı ?

2- Sahte kayıtlara müdahale etmesi gerekirken neden görmezden geliyor ?

3- Mirror kayıtları incelenmedenmi onaylanıyor ?

4- Sahte mirrorların insanları yanlış yönlendirdiğinden haberi yokmu ?

5- Suçsuz insanlar adına alınan terörizm kaynaklı sahte index kayıtları neden silinmiyor ?

MİRROR’da TEKEL SİTE OLMANIN REHAVETİMİ ?

Mirror sitesi olarak kendilerini Tekel ilan edebilirler ancak unutulmasınki hack forumları ortak karar alıp sansür uygularsa kaybolup giderler, bu yüzden Lazrail adlı yöneticiye tavsiyemiz sitesiyle daha fazla ilgilenmeli veya bunu kendisi vakti yoksa bir editör bulması gerekiyor, yoksa boykot sesleri yükselmeye başladı !

Tespitimiz: Bize göre kendisi hiçbir mirror kayıtını silmeyerek güvenilir mirror sitesi algısı oluşturmaya çalışıyor bunu anlıyoruz ancak zone-h.org’un bile sahte mirror kayıtlarını abuse yapmanız halinde sildiğini biliyoruz, yani güvenilir mirror sitesi olmak aynı zamanda sahteciliğe izin vermeyip müdahale etmektir.

Hacknews.org hack haber servisi sundu

5 Comments

 1. Sahte zone kaydı nerde var örnek koysaydınız neden pirim peşindesiniz.

  • Comment by post author

   Sahte mirror dediğimiz şey başka, yani size mirrorları editliyorsun diye bir ithamda bulunmadık dikkat ettiyseniz ? örnek olarak millet birbiri adına TR sitelere saldırıp mirror kayıtı alıyor bu tür sahte kayıtları onaylamanız yanlış ! çünkü sizde hack piyasasına hakim biri olarak kimin ne iş yapıp yapmıyacağını bilirsiniz.

   • Söylediklerinize katılıyorum ama sistem zaten otomatik biz onay vermiyorum onay sistemi yapılsa zaten altından kalkmak çok zor günlük gelen zonenin haddi hesabı yok zaten ciddi sorunlar olduğu zaman yazan kişilere yardımcı oluyoruz emaillere bakmama söz konusu değil zaten kim olduğumuzu herkez biliyor sosyal medyalardan yazanlara yardımcı oluyoruz emaildende herkez rahat ulaşabiliyor bize.

   • Vampir root

    Adıma 1000 i geçkin yanan türk bayraklı resim ile index atıldı. Facebookdan senle iletişime geçtim siklemedin bile 😀

  • Comment by post author

   HeraklesEagle

   Şifre sistemi getire bilirsiniz

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum