hack haber

Dmc.com HACKLENDİ [Milyon dolarlık domain]

NOBODY GAME OVER DEDİ

Dünyaca ünlü DMC adlı şirketin resmi domaini olan alan adı an itibarı ile Spyhackerz.org yöneticisi Nobody tarafından hacklendi.

Olayın şaşırtıcı yanları var:

Domainin sadece değeri milyon dolarlar ile ifade ediliyor. Yani dmc.com satın almaya çalışırsanız muhtemelen paranız buna yetmez.

Türkiyede uzun süredir böyle premium bir alan adı hacklenmemişti.

Sitenin 5GB olan veritabanı spy yöneticisi tarafından dağıtıldı.

Spyhackerz.org’dan Nobody neden böyle birşey yaptı ? neden gidip beş para etmez zambiyanın köy meclisini hacklemedi ? yada neden subdomain takeover yapmadı ?

Konusu: https://spyhackerz.org/forum/threads/dmc-com-owned-nobody.33299/

9 Comments

 1. LamerAvcısı

  domain satılık degil ki amk milyon dolarlık olsun halen kullanılan bir alan adı dikiş dokuş iplik dükkan sitesi bildigin amk https://www.facebook.com/dmcofficial/

 2. dmca ile karıştırıyo olmayın aq :D?

 3. Nobody kardeşimi tebrik edıyorum anasını sıkmış resmen ortalıgın

 4. Tebrik ederim nobody kardeşim içinden geçmişsin birde ustune yedıremeyenlerın de içinden geçmişsin bravo sana ? ?

 5. tarafsız arkadaşcıklara gelsin

  kesinlikle biz spy hackerz haberlerini yapan domain kaydı üstümüze olan spy adminleri değiliz tarafsızlığı gelince dünyada bizden tarafsız yoktur sadece kendi haberlerimi yapar öne çıkarırız arada bir renk kartsın diye başklarının haberlerini yaparız o kadar tarafsızızki beğenmediğimiz ama olan yada işimize gelmeyyen hiç birşeyi tarafsızlık nedeni ile paylaşmamak için elimizden gleni yaparız tarafsız olun adam gibi haber yapıcaksanız işinizi yapın yada yapamıyorsanız yapmayın şimdi linç edecekler yada yorumu paylaşmıycaksınız yada silceksiniz çünkü siz tarafsız değilsiniz amk hack olarak iyi olabilirsiniz ama beyin olarak 3-5 lamerden başka bişey değilsiniz hadi şimdi beni heçikleyin

 6. TALHA Pipisi KÜÇÜK

  serverscan.exe değilse bende orospu çocuyum

Leave a Reply