hack haber

Chironex Geri Döndü – SPYHACKERZ !

Eski bir efsane

Yeraltinin sayılı eski hackerlarından biri olan chironex hack camiasına geri döndü. Kendisi yıllar yıllar öncesinden imhatimi adlı saygin bir platformun üst dereceli üyesiydi. Hatta Mectruy ile birlikte birçok hack saldirisinda bulunmuş ve büyük operasyonlarıyla adeta dünya basınına ses getirmiştir.

Geri Döndü !

Chironex, eskiden olduğu gibi imhatimine girmektense spyhackerz’da bulunmayi tercih etti ve eski bir efsanenin yarım kalmış hikayesini tamamlamak için SHT‘de üst dereceli yetkili olarak yerini aldı.

Kutlama !

Chironex’in sanala dönüşyle birlikte spyhackerz tarafından büyük bir kutlama düzenlendi ve SHT‘de 7 gün 7 gece boyuca davul çaldı. Hatta chironex için dansözler bile sahneye çıktı ve havai fisekler falan patladıldı.

Peki ya belalıları ?

Biliyorsunuz ki chironex cok eski ve bilisim alaninda cok bilge biridir. e hal böyle olunca bircok düşmanı oluyor. Şayet her zaman başarılı insanların başarısını çekemeyen insanlar vardir ve bu da düşman kazanmanın en iyi yoludur. Chironex sanalı birakmasindan bikac yil sonra düşmanları da ortadan yavas yavas yok oldu. Peki simdi chironex geri döndüyse, eski karanlık gecmisi chironex’in pesinden mi gelicek  ? Eski düşmanları tekrar mı ortaya çıkacak merak konusu… fakat herseye ragmen eski bilgili insanlarin geri dönmesi her zaman bizi sevindirmiştir. En azindan piyasanin eski kalitesine dönmesine inanabilecegim bir umud ışığı doğmus oluyor.

Hacknews Tarafsiz Habercilik ve Araştırma Merkezi

Entrümpelung firma Hack forum