hack haber

Scorpiol Kendini Yüce Honos Zannediyor !

Birisi bu bir şaka falan desin ?

Kendini her ay farklı bir meslek erbabı olarak gösteren yeraltının şizofreni Scorpiol bu sefer bulunduğu iddalarla yeraltını salladı ! Daha önce kendini hangi mesleklerle uğraştığını önceki haberimizde görebilirsiniz. Okumak için tıklayın

Pornostarlar bile konulu videolar çekmelerine rağmen bu kadar meslek değişiminde bulunmazken scorpiol herkese fark attı.. Ulan adam by_umutu kerhaneye götürüp pezevenklik bile yaptı siz düşünün artık..

Olayların akışına kapıldığınız şok silsilesi bir yana geçtiğimiz saatlerde ajansımıza gelen bir habere göre scorpiol kendini yüce honos zannediyormuş… Hani şu 2006-2009 yıllarında televizyonlarda yayınlanan selena dizisindeki, herkesin küçükken Allah zannettiği kurgusal karakter..

Peki bunu ne için yapıyor ? 

Scorpiolun daha önce webhack dünyasından sosyal medyaya saygı-point  toplamak için gittiğini ele alırsak ve evde rütbe koleksiyonu yaptığı yönde yola çıkarsak.. Askeriyede de rütbe için, onBaşı olabilmek için komutanlarının götünü yaladığını hesaba katarsak… Tüm bu karakter değişimlerini azıcık saygı uğruna yaptığını düşünüyoruz..

Arkadaşlar bu ciddi bir konudur.. Bu bir hastalık belirtisidir. İlerde ağır sorunlara yol açabilecek bir hastalıktır. Yani bu işin dalgası falan olmaz. Eskiden hani diyorduk ki acaba insanlar benden korksun da bulaşmasın diye mi kendini farklı mesleklerde tanıtıyor falan ama adam kendine yüce honos diyor.. Yani bu tarz sorunlar yaşanıyorsa bu bariz bir şekilde delilik göstergesi falandır.. Hani insanlar birbirine der ya sen gerizekalı mısın diye… İşte scorpiol bu sorunun tam vücud bulmuş halidir.. Allah akıl fikir ihsan etsin ne diyelim…

Hacknews Tarafsız Habercilik Sundu 

1 Comment

  1. Bebek amk

    Anarchosa sen bu kadar da scorpiol olmayın canım , adama direk kendi
    üstünüzden prim veriyosunuz , bunu ancak akli dengesini kaybetmiş bir scorpiol yapar..

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum