hack haber

SPYHACKERZ.COM Neden Kapatılmıştı ? BTK gerçekmi ?

Bu soruyuda yanıtsız bıraktığımız için hala daha birçok kişinin kafasında soru işaretleri oluştuğunu gördük ! insanlar sanıyorki çok illegal işler çevirdik ve ve domaini BTK kapattı ? hayır arkadaşlar öyle birşey yaşanmadı ! veya herhangi birisinin şikayeti ilede kapanmadı BTK ‘nın kapattığı sayfa ve Mahkemenin kapattığı sansür sayfaları bile değişiktir örnek verelim.

BTK KAPATTIĞI BİR SAYFANIN EKRAN GÖRÜNÜTÜSÜ, YANİ BTK ŞİKAYETİ SONUCU KAPANIRSA AŞAĞIDAKİ GİBİ BİR EKRAN GÖRÜNÜTÜSÜ ÇIKACAKTIR.

MAHKEME KARARI İLE KAPATILAN SİTENİN EKRAN GÖRÜNTÜSÜ (Örnek: SPYHACKERZ.COM)

Neden mahkeme kapattı peki ? arkadaşlar tamamen siteyi bir ara dizi sitesine çevirmiştik resmen, ve Digiguardians adlı kuruluş hukuk bürosu aracılığı ile bize uyarılar yolladı ancak biz bişey olmaz diye iplemedik ve onlarda TELİF HAKLARI MAHKEMESİNE vermiş alan adımızı ! ve savcılık tarafından telif haklarının çiğnenmesi sebebiyle alan adamız erişime engellendi ! yani akılsızların şikayet ettim kapattı yalanlarıda buraya kadarmış, neden daha önce detaylı haber girmedik ? önemsemedik diyelim.

Digi guardians nasıl uyarılar attı bize ? mesala aşağıdaki mail tarzında önce uyarırlar ve ısrar ederseniz kapattırırlar, güçlü bir hukuk ekipleri vardır baş edemezsiniz yani.

Ha domaini geri açmak zormu ? hayır kolay içerikleri silip dilekçe verirseniz domain tekrar açılır , neden bunu yapmadık ? çünkü spyhackerz.com domaini google’da beklediğimiz gibi ilerlemiyordu geçmişinde manuel spam vardı google nezdinde zaten sorun yaşıyorduk, bizde bu durumu fırsata çevirip domaini değiştirdik ve sitemiz yıl içinde kat daha fazla büyümüş oldu. Yani doğru strateji bizi başarıya götürdü. spyhackerz.org daha ay öncesine kadar türk kuruluşu olan ihs.com.tr’de barınıyordu, sizce yasaları çiğneyecek insan türk firmasında hack sitesimi barındırırdı ? tabiki hayır ! domaini goddadye yeni taşıdık oda ihs.com.tr‘ye hergün gelen SM saldırıları yüzünden artık onları zor durumda bırakmak istemedik.

Not: gördüğünüz gibi açıklayamıyacağımız hiçbirşey yok, sadece fazla konuşmayı sevmiyoruz.

Hacknews.org Hack haber servisi sundu.

1 Comment

  1. Vay beeseni Cem abi
    🙂

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum