hack haber

Corona Virüsü Scorpiol’dan mı Yayıldı ?

Yuh Artik Scorp Sana YUUUUUHH !

 

Son zamanlarin korkulu rüyası haline gelmiş olan corona virüs vakalari artarken haliyle bu virus salgınının sebebine dair ortaya birçok tez çıkıyor.

Bu tezlerden biri bizi diğerlerinin aksine çok şaşırttı çünkü konu içerisinde ismi gecen şahıs; Mavi Tuylu Cici Kuş Scorpiol ?

Yanlis duymadiniz.. yeraltinda belli bir sayginligi olan veya oldugunu sanan mavi sapkali hacker scorpiol. Son zamanlarda web dünyasını bıraktığını ve bir social media expert olmak istediğini belirterek sosyal medyaya dogru kanat çırpmıstı(gerekce para kazanmak ve kizlarin memelerine scorpiol yazdirmak). Fakat gelin görün ki bize ulastirilan teze göre scorpiol bir zamanlar hasthag olup trendlere giren #YarasaÇorbasi akimina katilarak (herhalde sayginlik kazanmak icin) evde yarasa corbasi ictigine dair bir video gonderisi paylasmis ve scorpiolun soylemlerine gore tadida gayet lezzetliymis. Aradan 1-2 ay geçtikten sonra bazı hastalık semptomları baş göstermeye başlamış. Baş agrisi bogaz agrisi yuksek ates hapsurma ve kuru oksuruk gibi vs vs. Henuz ne turlu bir yarrağın altında olduğunu bilmeyen scorpiol tüm dostlarıyla kafasina göre görüşmesi sebebiyle arkadas cevresine hastaligi kolayca bulastirmis. Hatta By_uMuT’un agzina hapsurdugu bile söyleniyor.  Ne yazıkki bu teze ait elimize degerlendirlebilir herhangi bir kanıt gecmemistir. Yazı, hikaye niteligini tasimaktadir. Üçüncü sahislara itibar etmeyin. En güncel haberler icin sağlık bakanlığının resmi sitesini takip etmeyi unutmayın. Önemli mercilerin dikkatine.

 

Not: Ulan Scorpiol Bi baltaya sap olamadin orospu cocugu seni

-Hacknews Sundu-

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum