SpyHackerZ’den Ağır Rusya SALDIRISI Başladı (saldırı kararı aldılar) – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

hack haber

SpyHackerZ’den Ağır Rusya SALDIRISI Başladı (saldırı kararı aldılar)

SPYHACKERZ SALDIRI KARARI ALDI

Dünden buyana bilindiği üzere idlib’de Türk askerine hain saldırılara düzenlenmiş ve ne yazıkki ilk belirlemelere göre 33 vatan evladı şehid düşmüştü. Bu hain alçak saldırının arkasında bulunduğu tahmin edilen Rusya federasyonuna yönelik tepkiler yükselmeye başlamıştı ! işte tamda bunlar yaşanırken Türkiyenin en büyük ve en güçlü hacker ekibi ve sitesi olarak bilinen SPYHACKERZ.ORG Rusya’nın tüm internet erişimi olan sistemlerine (web siteleri,sunucular,dns) saldırı kararı aldı ! dünden buyana ise saldırı emrini alan hackerler rusyanın web sistemlerine saldırmaya başladı.

Bir yetkili açıklama yaptı: spy’da yetkili ve isimini paylaşmayan yetkilinin açıklamaları şöyle; Esasında biz bu saldırıyı çok daha önce başlatmamız gerekiyordu zira rusyanın türk düşmanı olduğu bilinen bir gerçektir, türkiyenin en büyük hack sitesi olmanın sorumluluğunu ve nedemek olduğunu biliyoruz, kimsenin kuşkusu olmasınki rusyaya gerçek bir ders verilecek ! tamamen onlara zarar verme odaklı olacaktır saldırılarımız, belirttiğimiz gibi index atıp bırakmıyoruz tüm datalarını geri dönüşümsüz şekilde silip zarar veriyoruz, Türkiyenin siber ordusu olmak gibi bir amacımız yok ! siber ordu devletin profesyonelce kuracağı bir oluşum olabilir ancak, bizler sadece devletinin yanında defacto bir hack gücüyüz.

RUSYA ‘nın ÖNEMLİ SİSTEMLERİ TEKER TEKER DÜŞMEYE BAŞLADI

İŞTE SALDIRILARI TAKİP EDEBİLECEĞİNİZ URL ADRESİ

https://spyhackerz.org/forum/forums/hackshow.9/

Entrümpelung firma Hack forum