hack haber

Root Kardeşler Sahnede

ROOT KARDEŞLER PİYASADA!

Piyasada Root kardeşler olarak bilinen ve popülerlik sahibi olan root kardeşler yeni bir forum açtı ! enteresan bir domain ismine sahip olsalarda başarılı olacaklarından eminiz ! bunca zaman hep icraatlarıyla anılan bu ekip daha başarılı olmayı hak ediyor.

CORLEONE PROJESİNİ BAŞLATTILAR

https://corleonefamily.org/forum/ Geri dönüyoruz // root team projesine kaldığımız yerden dewam edecegiz. Piyasada yeni lamerler türenmiş. Bizi beklesnler. Burdan da herkese kafa tutuyoruz. Bu Corleone proje tüm hacking forumlarına meydan okumaktadır. Ne kadar düşmanım warsa gelsinler bekliyorum. Dost düşman davetlidir. Arkamdan konuşan ne kadar yawşak warsada gelsin forumumuza göstersin icraat. Piyasadan düşmüş olabiliriz. Bu bilgilerimizi kaydettiğimiz anlamına gelmiyor. Herkes haddini bilsin 😉 sanal ortam bu eğlenmeye bakın. Son olarakda adım pkklıya çıktıya 😀 burda o haber sitesinin adminini ******* ***** ***** ******* **** ***** ****** ****************** ********** !

Geertz ; Vampir Root & Orcun Root & Yusuf Root

5 Comments

 1. İsimsiz

  Bunlar ve bunlar gibi gereksiz lamer bozuntuları sürekli site açarak domain kirletmekten başka hiçbir işe yaramıyorlar.

  • Vampir Root

   İsminle gelsen siklerdim knk demekki kuyruk acin buyuk

  • İcraat nedir bilmeden yorumda ismini belirtmeden millete Lamer diye sallayarak kendini biryerde zannedenler sanalda boş biryerde durmaktan başka bir işe yaramıyor malesef.

 2. Zepstar

  amcıklar susun bi sizm kimsiniz rootları sikim ben ta

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum