İMHATİMİ ÖNEMLİ BİR KARAR ALDI ! – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

hack haber

İMHATİMİ ÖNEMLİ BİR KARAR ALDI !

2004 Yılında kurulduğundan buyana türk hack alemine damga vuran ve birçok internet kullanıcısının aklına kazınan imhatimi.org bugün önemli bir açıklama yapma kararı aldı ! İşte o dikkat çeken sözler..

Yaklaşık 2 senedir tüm hack&bilişim faliyetlerimizi durdurma noktasına getirmiştik ! bunun çeşitli sebepleri vardı.. imhatimi ailesi olarak hepimiz için bu süreçte düşünme fırsatı oldu ! artık yokmuşuz taklidi yapmayı bırakmaya karar verdik, 15 sene önce olduğu gibi türk hack aleminde nasıl denklemi değiştirdiysek yine aynı şeyi yapmak için bu kararı almış bulunuyoruz, kısa sürede toparlanıp Türk milletine hizmet ettiğimiz eski gücümüze ulaşmak ilk hedefimizdir, bu doğrultuda ekibimize yeni arkadaşlar dahil edilecektir, Çöp sitelerden bilgi vaad etmeyen ortamlardan kopup aramıza katılmanızı tavsiye ediyoruz, aramıza katılan arkadaşlara ilk vaadimiz ise sizi kali linuxa bağımlı birer gerizekalı olmaktan kurtaracağız ! size bu tür ezbere davranışları dikte eden tüm ahmaklardan kurtaracağız! Bu duyuru aynı zamanda İMT Tüm eski kurtlara çağrı niteliği taşımaktadır.

https://imhatimi.org/forum/

Entrümpelung firma Hack forum