hack haber

Yer6Sec İfşa Edildi ! Gaddar Lameri RootAYIyıldız’dan Tek Yedi !

RootAyıyıldız Affetmedi !

Yer6sec adlı forumda yönetici olarak bulunan gaddarsec kodadlı lamer deşifre edildi ! Meğersem 2018 yıllarından beridir upload açıklarıyla sitelere resim yükleyip, deface ettiğini zanneden bir zavallıymış… Geçtiğimiz haftalarda, sözde Recep Tayyip Erdoğanın resmi websitesini hacklediğini idda eden zavallı gaddara, yüceler yücesi ROOTAYIYILDIZ’DAN tokat gibi bir cevap geldi….

Rezillikleri Gün Yüzüne Çıkıyor

Yer6sec platformunu acımadan ifşalamaktan kaçınmayan RootAyyıldız, videolu bir anlatım ile adeta gaddara 5 yıldızlı bir porno filmi çekti !

https://youtu.be/G5vPdEWaIZ0

RootAyıyıldız’dan Açıklama !

Gaddar sen bir orospu çocuğusun ! Senin hack geçmişine bakarsak, 2018 yılında images uploadlarıyla sikimsonik sitelere index atan bir arkadaştır. Hatta index değil resim upload eden bir arkadaştır. Bu adam 1 yıl sonra kalkıp, cumhurbaşkanımızın resmi websitesini hackleyebilmesi mümkün mü sizce ?  Buna inanıyor musunuz ?  Bİ SİKTİRİN GİDİN OROSPU ÇOCUKLARI İNANIYORSANIZ ! İNANMAYAN GÜZEL İNSANLARA DA SELAM OLSUN ! SAYGIYA SAYGIYLA KARŞILIK VERİRSEN SAYGI OLUR !

HackNews Açıklaması

Henüz daha seo’nun ve antiseo’nun ne olduğundan uzaktan yakından haberi olmayan bu topluluğun böyle bir siteyi hackleyebilmesi ilk başta bizi de şaşırtmıştı.. Fakat rootayyıldız kardeşimiz saolsun ki bizleri de aydınlatmış bulundu. Şahsen konunun içerisinde gaddar(poyraz) denen arkadaş olduğu için yadırgamadık. Garibimize gitmedi… Cyber Security platformuymuş.. Bi siktirin be ! Lamer6sec desek yeridir. CTF başlatıyorlar, ödül çeyrek altın.. Ulan sizde ctf yapacak akıl mı var ? Daha piyasadaki en basit ctfleri geçemeyen insansınız ki bide utanmadan ctf düzenliyorsunuz… Utanın kendinizden orospu çocukları ! Baş komutanımızın, cumhurbaşkanımızın resmi websitesini hacklemek kim, siz kim amk ? Açıkta kalmış domaini regleyip hackledik demekle olmuyormuş değil mi ? Yer altı camiasının ayıbısınız  !

HackNews Dipnot ! Önemli Bildiri !

Geçtiğimiz günlerde rootayyıldızın resimlerine baktığımızda zayıfladığını ve eskisinden çok daha fit gözüktüğünü gördük. Eski rootayyıldızdan eser kalmamış diyebiliriz. Yani anlayacağınız üzere artık lütfen ayı demeyelim arkadaşlar ayıp olmasın… Vatansever milliyetçi kişiliği ile gönüllere taht kuran RootAyyıldızın altın gibi bir kalbi olduğunu biliyor muydunuz amk ? şaka lan orospu evladının tekidir kendiside.. 😀

ROOTAYYILDIZ KİMDİR ?

HackNews Tarafsız Habercilik Sundu !

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum