hack haber

TURKHAREKAT Siber güvenlik Telegram grubu rekor kırdı !

SİBER GÜVENLİK ARTIK ALTIN ÇAĞINI YAŞIYOR

Uzun süre sessiz bir forum olan turkharekat.com adlı siber güvenlik forumu bu sessizliğini geçtiğimiz yılın sonlarında bozmayı başarmıştı ve büyük atılımlar gerçekleştirdi ! ilk olarak forumlarını tekrar düzenleyip bir misyon belirlediler , ardından ise Telegram grubu kurdular ! ancak dananın kuyruğu burada koptu zira türk hack tarihinde en büyük telegram grubu olmayı başardılar ! Siber Güvenlik sektörü ilk defa bukadar başarılı oldu.

EN BÜYÜK HACKER TELEGRAM GRUBU

1400 civarı telegram üyeleriyle şuanda Siber Güvenlik anlamında rekoru ellerinde bulunduruyorlar ve her geçen hafta bu kitle büyümeye devam ediyor bakalım rekor hangi rakamlara ulaşacak hacknews olarak bu gidişatın takipçisi olacağız ve sizlerede son durumu bildireceğiz.

Serberus nasıl başarılı oldu ? işin sırrı nedir ?

Serberus aslında geçmişine baktığımızda İMT , SHT , CW gibi önemli oluşumlarda yöneticilik yaptığı görülüyor, yani boş adam olmadığını buradan kolayca anlayabiliyoruz.

Serberus’un en büyük handikapı istikrar yaklayamamış olmasıydı, daha önce birçok site açıp belirli biyerlere getirip tam oldu bu iş demişken birden siteyi kapatıp gitmesi aslında hack kariyerinde kötü anlamda etkisi olmuştu ! ama artık böyle birşey olmadığını gÖrüyoruz 3 senedir non-stop online ettiği turkharekat.com ilgiyi ve başarıyı hak ediyor. Sadece online olduğu için değil ! taraflı tarafsız Serberus’un düzgün karekteri sayesinde bu başarı geldi.

Telegram grubu: https://t.me/turkharekatresmi

Web sitesi: https://turkharekat.com

Hacknews.org Böyle başarılı kişileri herzaman destekliyor.

2 Comments

  1. WyX

    Tebrikler.

  2. suclu

    Başarılarınızın devamını dilerim inşallah birgün birlikte haraket ederiz.

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum