hack haber

Bir ibne eziğin anatomisi (ByAy4r)

İbine Ezik kime denir ? anatomisi nasıl olur ? işte bunların cevabını bu haberimizde size iycene açıklayacağız.

BAŞARILI OLURSAN HERZAMAN TAŞLANIRSIN

Geçtiğimiz aylar boyunca yaptığı hack operasyonları ile dikkat çeken hack ekibi Cute team‘ı bilmeyen fazla kalmamıştır, bilindiği üzere kendilerinin twitter adresi dışında hiçbir sitesi veya yayın yaptığı bir mecra yok, seneler önce kendilerine ait olan cute.la domainide yine kendilerince birdaha kayıt altına alınmayıp , yani sahiplikten düşürülüp kendi kaderine terk edilmişti. Cute team herhangi bir web sitesine veya domaine ihtiyaç duymadıklarını ve bunun için artık ellerinde tek bir site dahi olmadığını bundan 2 sene önce zaten bildirmişlerdi. Buraya kadar herşey gayet normal..

İBNE PEDO KUVVETLERİ İŞ BAŞINDA (İPK)

Asıl saçmalık bundan sonra başlıyor, Cute.la domaini yaklaşık 45-50 gün önce tekrar karanlık bir el tarafından kayıt ediliyor, 45 gün o şekilde bekleniyor, sanırım nekadar uzun süre domaini nadasa bırakırsam okadar inandırcı olur inancıyla böyle bir girişim yapılıyor, ancak bu şekilde domain kayıt edip oraya index atmak hemde başka kişilerin nickini kullanarak (mectruy,tolank1 gibi) !. Buna şeref düzeyinde bakarsak gözlerimiz kör olabilir. Aslında bunu yapan belli ve yapanı kamufle etmeye çalışıp hedef şaşırtmaya çalışanlarda belli..

SM ÇEKMEK LAMER İŞİ OLSADA BEYİNE İHTİYAÇ VARDIR VE BEYNİ OLMAYAN SM’CLERE BİR GÖZ ATALIM.

Searching no brain sm hackers…..

Searching…

Found 1 no brain SM hacker

nickname: ByAy4r

Tanım: Pedofili ByAy4r

EN ÇOK KİM ŞEREFSİZLİK YAPABİLİRSE BİR ADIM ÖNE DESEK KANGURU GİBİ ZIPLAMAYA BAŞLIYORSUN AYAR HAYIRDIR ?

ByAy4r ismi ilk dikkatimizi çeken isim olarak ön plana çıkıyor, spyhackerz.org adlı sitede yaklaşık faal olarak rütbe alabilmek için 1 yıl etkinlik gösteren ByLanet nikini kullanan bu kişi geçtiğimiz günlerde forumdan banlanmıştı ! evet herkes ban yiyebilir ancak önemli olan neden ban yediğiniz ? meğer pedofili olduğu için forumdan banlanmış ! biz kendisinin pedofili olduğu ispat edebiliriz eğer bunu isterse, kanıtlar zaten burada kayıt altında.

Neden bu isim ön plana çıkıyor ? daha önce Ayar‘ın sitesi Cyberizm.org Cute tarafından ağır bir index ile aşağılanmıştı ! Şu kaynaktan bakabilirsiniz. O günden buyana Cute’yi hacklemek için ellerini göğe açıp dua etmekte dahil herşey yaptı ancak tek bir sitesini bile hackleyemedi çünkü Cute’ye ait bir site zaten yoktu ! eğer siteleri olsaydı hackleyebilirmiydi ? %1 ihtimal bile bulunmuyor gibi neyse konumuz bu değil, ardından ortalıktan kayboldu uzun süre ortalarda görünmüyordu, sonra ise tekrar adını duyurmak ve geçmişin intikamını almak için uzun zaman önce reg’den düşmüş atıl olan cute.la adlı domaini kayıt etti ! bildiğin parasıyla domaini kayıt etti enayi ve 45 gün boyunca nadasa bıraktı, nekadar eski olursa okadar inandırıcı olur diye düşünmüş olmalı ? gelin şöyle bir bu ezikliğin anatomisini detaylıca görsel olarak inceleme altına alalım.

DOMAIN REG YAPIP HACKLEME SÜSÜ VERMEK..

NEDEN CUTE.LA DOMAİNİNDEN ESKİDEN VAZGEÇMİŞTİLER HATIRLAYALIM

Ayrıca buna bir ispat daha olarak nic.la adlı fomain firması geçmiş dönemde yine cute ekibince hacklenmişti hatta hatırlayacak olursanız google.la bile cute tarafından hacklenmişti, bu yüzden zaten cute.la domaini bilerek silip üzerlerinden attılar, nic.la’da açık olduğunu bile bile o domaine sahip olmak istemediler zaten kimse devam etmezdi, aşağıdaki linkten daha önceki haberimizi okuyun

https://hacknews.biz/2019/10/24/yahoo-hacklendi-google-hacklendi-b0z1-fenerove/

google.la http://www.zone-h.org/mirror/id/32937674

yahoo.la http://www.zone-h.org/mirror/id/32937977

MAHALLE YANARKEN OROSPU SAÇINI TARAYACAKTI .. AMA OLMADI..

ByAy4r Aslında indexi kendi nikiyle atacaktı hatta daha uzun süre nadasda bekletecekti, Cute’nin twitter adresine bile yönlendirmişti satın aldığı domaini bunun için sırf inandırıcı olsun diye, Ancak spyhackerz.org’da aylarca sm çekip sonunda pedofili damgasıyla ban yiyince spyhackerz’ede kin gütmeye başladı smci pedo öfkesine yenik düşüp acele etti adeta eli ayağına dolaştı, acele bir karar verdi kendi domainine index atacaktı yada indexe yazdığı nickleri ekleyip acaba ortalığı karıştırabilirmiyim, böylece daha fazla zarar verirmiyim düşüncesi hakim oldu çünkü artık spyhackerz ekibide azılı düşmanıydı ve 2. seçeneği seçerek para verip aldığı ve aslında artık kendisinin domaini olan cute.la ‘ya index yükledi. Belkide kendi adını yazamıyacak kadar korkaktı ? Allah kimseyi bu hale düşürecek kadar aşağılayıp cevap veremez hale düşürmesin, bakın aşağılanan birisi bilgisi ile cevap veremeyince nelere tenezzül ediyor.. .

KUTUDAN TARRAK ÇIKTI..

Tüm bu zahmeti çeken Ay4r hevesle güzel bir sonuç bekliyordu ama pedo’ya kötü haber tez geldi.. kutuma gidicem dedi ve gördüğü manzara karşısında şok oldu ! kutusunda kaos ve zafer bekleyen Ay4r’a TARRAK Çıktı.. Artık güzel güzel o kızgın yerlerini taranırsın(!) (!) (!)

HACKNEWS YORUMU

Halbuki bukadar şeye üşenmiyorsun tüm bu saçmalıkları yapacak boş ve bol vaktin var , git armut sat pazarda çok para kazanırsın armut kafalı.

1 Comment

  1. nethunterz

    orospu çocuğu ayar pedo ayar kenan piçi biliorduk

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum