TURKHAREKAT.COM Yönetim Alımları Başladı. – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

Bilişim Haberleri, hack haber, Hackhaber

TURKHAREKAT.COM Yönetim Alımları Başladı.

Merhaba Sayın Takipçilerimiz !


TURKHAREKAT.COM ‘da yönetime katılmak isteyen kullanıcılar artık Editor seviyesine yükselip yönetimin onayını aldıktan sonra birer Moderatör olarak aramıza katılabilirler !

Peki Nasıl Olucak Alımlar ?

Editor olabilmek için gereken iki şart vardır:

– Editor olmak istediğiniz bölümde konuya hakim ve bilgi sahibi olmak.
– Editorlüğünü yaptığınız bölümü her gün ve gün içinde sürekli güncel tutmak.

Sahip olduğunuz moderator yetkisi ile bölümü yönetebilecek, kısacası bölüm üzerinde sorumluluk sahibi olacaksınız.
Bölüm iyi bir noktaya geldiğinde ve yönetim tarafından destek almaya başladığınızda moderator olarak aramıza katılabileceksiniz.

Editorluk süresince Yönetim Bölümü gibi Editorlerimiz için açılmış olan sadece editorlerin ve yonetimin girebildiği özel bir fikir paylaşım alanınız da olacaktır. Diğer editorler ve yöneticiler ile bu bölümden iletişim kurabileceksiniz.

Editor başvurusu yapmak için:

Editor olabilmek için, ilgilendiğiniz, editor-yöneticisi olmak istediğiniz bölüm üzerinde içerik sağlayıp, yapabileceklerinizi gösterip, konularınızı ve çalışmalarınızı yaptıktan sonra bana şu şekilde özel mesaj atmanız yeterlidir:

Başlık: Editor Başvurusu
Mesaj: X Bölümünde editor olmak istiyorum. Yaptığım çalışmaları profilimden görebilirsiniz.

_________

Başvurularınız ancak ve ancak bu şekilde olabilir. Editor yapın beni çalışacağım, editor olduktan sonra çalışmalarımı yapacağım gibi mesajlarınızda sizinle ilgili çalışma göremezsek ne yazık ki bir değerlendirme yapamayız. Yapabileceklerinzii gösterip bölüm içinde editor olmadan önce kendinizi gösterirseniz sizi editor yapmamamız için hiç bir sebep olmayacaktır.

Bu tür bir başvurunuz ile hem yeni bölümler açtırabilir, hem de editorumuz olabilirsiniz.

Site URL : https://turkharekat.com/Forum/

 .

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum