hack haber

Serberus tek Tabanca Savaşıyor (çok önemli bir icraat)

HADSİZLERE BİR VATAN EVLADI GELİR TOKADI ÇAKAR BÖYLE

Sözde “kürdistan üniversitesi” olduğunu iddia eden bu üniversitenin sitesine an itibarı ile Serberus tarafından index saplanmış durumda. Ayrıca üniversitenin tüm datalarına eriştiğini düşünüyoruz hackerin. Aslında bu tarz hack saldırıları oldukça tehlike arz ediyor terör örgütlerinin canını yaktığı biliniyor ancak Serberus elini taşın altına koymakdan geri adım atmıyor.

ONUN İÇİN FARK ETTİ

Son günlerde dikkat çeken bir konu var bunuda siz değerli takipçilerimize aktarmadan geçmiyelim, Serberus kod adı ile bilinen ve aslında bu alemde eski bir hacker daha önce CW’de , İMT’de önemli rütbelerde bulunduğuda biliniyor, web siteside turkharekat.com adlı domainde yayın yapıyor ve tek başına tek tabanca birşeylere karşı çaba gösteriyor, yani gidip bakkal ın sitesini hacklemiyor , o bu tarz önem teşkil eden sitelere saldırı düzenliyor, yanında veya ekibinde pek kimse yok olsada, Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlunun deniz yıldızlarını topladığı gibi ” onun için fark etti ” diyor adeta, klibi izleyelim isterseniz.

RAHMETLİ MUHSİN YAZICIOĞLUNU BU VESİLE İLE TEKRAR DUALAR İLE ANIYORUZ.

Burada anlatılmak istenen şey, kimseden bir destek beklemenize gerek yok, tek başınızada birşeyler yapabilirsiniz ve yüzlerce düşman olabilir ancak birini dahi yok ederseniz bu fark yaratacaktır.

http://stdwork.uok.ac.ir/

http://aljyyosh.org/mirror.php?id=224686

http://archive.li/OKZwE

5 Comments

 1. Comment by post author

  Bu adam idolüm <3
  Ellerine sağlık

 2. RootAyyıldız

  iran lan aahahahha
  iran sitesi hackleyip k*rd sitesi hacked ne amk oğlu

  • Comment by post author

   Sayın ayı malmısınız ? domain uzantısını .ir görünce hemen iran sitesi bu demen içler acısı bir durum. Siteye girip baktınmı title kısmına ?.. beyniniz var ama aklınız yok iyi günler dilerim esenlikle kalın.

 3. M3T4L

  lan meta amk
  ”üniversitenin tüm datalarına eriştiğini ”
  vay canına lamerler

 4. Meftun

  Suyun üstünde bile yürüsen kesin yüzme bilmiyor diyen insanlar ortaya çıkar siktir et sen yoluna bak 🙂

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum