hack haber

Farelwarock’un ANASINA ÇAKTILAR !

Atakbet annesi

Atakbet annesi

FARELWAROCK’UN ANASINA ÇAKTILAR

Bu nebiçim başlık böyle birşey olurmu amk ? dediğinizi duyar gibiyim.. Evet maalesef böyle birşey olmuş , yorumlarda sürekli Atakbey adlı hackere söven Farelwarock‘un meğer bu öfkesinin sebebi annesinin hacklenmesiymiş.. İsterseniz detayları Atakbey’den dinliyelim..

FARELWAROCKA DEHŞET SÖZLER

Atakbey konuşuyor: Farelwarock’un annesinin sitesini gecen ay hacklemistim simdi yorumlarda kuduruyor bu oyle bir kuduruyorki yine yarragimi istiyor sanirim. Neyse Annesinin kara amcığına 40 metrelik boru döşemiştim unutmuş sanırsam. Maalesef farel’in acilen kreşe geri gönderilmesi gerekiyor o geldiği yeri unutmuş. Biz annesiyle evde güzel vakitler geçiriyoruz zaten.

https://gizemuyuskan.com

https://mirror-h.org/zone/2363951/

ANACIĞIM OĞLUNU AFFET

Farelwarock açıklaması: Özür dilerim anne.. Böyle olsun istemezdim inan bana.. Sitende indexi gördüğün günü hala hatırlıyorum.. Nasılda çığlık çığlığa koşarak kendini ateşe vermiştin.. Beni doğurduğun güne Lanet ettiğini biliyorum.. intikamını elbet alacağım o atakbey’den…

Hacknews.org Yorumu: ulan madem hack işlerine giriyosunuz ne diye annenize site felan açıpda açık hedef haline getirip birde hackletiyorsunuz? ne bu rezillik ne bu düşmüşlük böyle, puuu suratınıza amınıza koyim sizin..

4 Comments

  1. x-gr3d

    farel o anneni sikim lamer seni it evladı amk köpeği anneni sikeyim anneni sikeyim babnı sikeyim ablanı sikeyim oç köpek

  2. farelwarock

    emrecantemur.com.tr götü yiyen hodri meydan 🙂 domain budur gel bas :))

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum