Letrx: Reduser Sen bir MALSIN – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

hack haber

Letrx: Reduser Sen bir MALSIN

REDUSER İÇİN MAL İFADELERİ KULLANILDI

LETRX kod adlı hacker çok fena giydirmiye başladı RedUser‘e , öyle laflar varki … Soviyetlerin çocuğu altta kalmaz ortalık karışacaktır.

İŞTE O BAFİ KOKAN LETRX AÇIKLAMALARI

Benim icraatlerimi çalan red lamerlarından olan reduser spyhackerz’da bulduğum reflected xss’i kendisi bulmuş gibi göstermekte ve benim icraatlerimi çalmakta bu lamer hemen detaylara girelim. daha açıklı adresi bile bilmeyen reduser lameri exploiti bile düzgün alamamış aldığı exploitte bulduğu açık https://spyhackerz.org/cloudflare-resolver.php?x=cloudflarebypass ama salak lamer buna bile bakmamış açıklı gerçek sayfa https://spyhackerz.org/whois.php?domain= budur ama lamer daha explpiti bile düzgün alamamış ve ben buldum ayağına kekliyor hemen mirrorlara geçelim benim bulduğum açığı ayın 10 ‘unda imhatiminde ben spyhackerz’da yayınladım https://imhatimi.org/forum/threads/spyhackerz-heykd-xss-a-letrx.326/ https://spyhackerz.org/forum/threads/spyhackerz-hacked-xss-a-letrx.23365/page-2#post-205729 lamerin çaldığı kanıtlar benim yayınladığım tarih 10.11.2019 o sakat reduser lameri ise 15.11.2019 tarhinde basmış çaldığına dair kanıtlar. LETRX: İcraat çalan redleri sikmeye geldim. https://imhatimi.org/forum/threads/gel-gel-lamere-gel-sen.374/#post-2266 Yani burdan ne anlıyoruz ? reduser bir maldır zavallıdır, soviyet artığıdır. Redhack özentisi bir malsın, ulan kendine saygın olsa böyle redhack taklitleri yapmazsın, senin kendine bile saygın yoksa benim ve milletin nasıl saygısı olsunki.

17 Comments

 1. Vampir root

  şu ara tatili bi bitseydide gözlerimiz kanlanmasaydi artik amk veledlerinden

  • RedUser

   Evet o aradan sonra sen gidecek ilk veled olacaksın alacakaranlık mı lan burası ? “hoşt amk kedisi”

  • RedUser

   Sen de sanırım daha GET ile POST isteklerinin ayrımını yapamayan bir lamersin bak açıklayayım

   Böyle olursa
   xx.php?g=hi
   Ancak bunun yerine POST koyarsak bu Header’dan gönderilir. Amk script kiddieleri daha işten haberiniz yok. Tek bildiğiniz zaafiyet SQL gelmiş orada burada atar yapıyorsunuz. Bu arkadaşı da siktim merak etmesin.

 2. İllegalzturk Turkish Carder Forum http://www.illegalzturk.info herkesi bekleriz forumumuza takipte kalın cc ile kalın 😀

 3. RedUser

  Gerizekalı daha GET ile POST isteklerinin ayrımını bilmiyor cidden buna cevap vereyim mi ?

  • RedUser

   Zaten kendim buldum aptal çocuk biri daha bulmuştu kontrol ettik o GET ile çekmiş ben POST ile çektim .d
   Ayrıca farklı sayfalardan çektik. Daha iki isteği birbirinden ayıramayan script kiddielerle mi uğraşacam ?

   • RedUser

    Ayrıca senin exploitin o cf bypass sayfasında işe yaramıyor. Aptal çocuk seni daha işi bilmeyen veledleri forumda bulunduran spyhackerz’in de böylece ne kadar lamer dolu olduğunu tescillemiş olduk. Bir daha hackerim dersen gözlerini oyarım senim

  • RedUser

   Ayrıca HTML Editör’e kod girip sonra HoF bekleyen bir lamere script kodlarını anlatamam. Siktir git hack öğren tipini siktiğim veledi bir de exp çalmış yazmış rezil kepaze .d

   Link : https://www.turkhackteam.org/tht-govde-gosterisi/1866110-unesco-xss-vulnerability.html

   Arşiv :
   http://archive.is/RELSC

 4. RedUser

  Sanırım sadece şunu atmam yeterli :

  https://www.arasindakifark.net/php-get-post-arasindaki-fark-nedir/

  Get metodunda alınan parametreler ve içlerindeki bilgiler adres satırında görünür. Post metodunda alınan parametreler ve içlerindeki bilgiler adres satırında görünmez. Get metodunda yapılan işlemler tarayıcının geçmişinde görünür.

  Ben sana iyi bir kaydım merak etme. Seni öyle bir ifşa ettim ki artık insan içine çıkamayacaksın.

  Ayrıca bulduğum exploit şöyle başlıyor :

  POST https://spyhackerz.org/cloudflare-resolver.php?x=cloudflarebypass

  Eğer senin dediğin gibi olsaydı GET ile başlaması gerekirdi amk lameri daha GET ile POST’u ayıramıyor. Böyle adamları da forumda bulunduruyorsunuz.

  • ulan amına koduğum ergen veledi seni daha düne kadar seni tanımıyorudum bile imt’de benim icraatlerime konan lamer gördüm bi baktım kim olur aq red useri normalde sikime bile takmam ama sen benim neler yaptığımı iyice araştır ben senin ne sik olduğunu bile bilmiyorum yarram ordaki bulduğum açık ise self değil aq malı seni sonradan videoyu attıktan sonra farkettim başka bir kullanıcı ile hesaba bakınca stored oluyor tabi senin gibi mallar 1. şahıs gözünden bakınca yarrak görüyor bi ara gel sana pentest dersi veririm aq ergeni seni tipini siktiğimin salağı seni git aynaya bak benim gibi piç niye var diye aq salağı daha stored ile selfi bilmeyen aq salağı neyse seni daha fazla sikemem sübyancı değilim.

   • RedUser

    Biraz da ötede ağla. Lamer orospu evladı seni siktikçe çoğalıyorsunuz. Bir de ne saçmalamış bu ? Üşenmeyen biri bana özetlesin. Bu gereksiz üçüncü sınıf script kiddie ile uğraşamam.

 5. sikici

  ulan birbirlerine sallamışlar da ikisinin de birbirinden farkı yok sülalesini siktiğimin çocukları. herif yukarıda get ile postun farkını bilmiyorsun diyor ama kendisi de yanlış anlatıyor. letrx ise xss den başka bildiği bir sik olmayan orospu evladının tekidir. ulan birbirinizin anasını siksenize yakışır size mom swinger.

  • RedUser

   Şimdi siktir git bir daha yanlış demeden önce iki kere düşün ananı düz yatırır ters sikerim anonim orospu evladı.

   Zamanında siktiklerimiz ameliyat olup anüsünü toparlatıp gelmiş. Ahmak orospu evladı.

  • RedUser

   Hatta dur kendini bilgili sanan orospu evladı

   https://ugurgelisken.com/php-get-ve-post-ile-veri-gondermek/

   Ingilizceden bihaber orospu evladı olduğunu biliyorum ancak :
   https://www.tutorialspoint.com/php/php_get_post.htm

   Şimdi siktir git işi öğren yoksa gelir senin de kafanı sikerim. Tek bildiği SQL olan orospu evladı seni. GET ile POST methodunun anlamını bilmeyen bir zırboya Host ve Header ile veri aktarımını mı anlatacaktım kafasını siktiğim ? (Kendisinin de onlardan farkı yok. Gelmiş yanlış diyor PHP.Net oku abicim benim)
   Kaldı ki ben öğretmen değilim. Sizin gibi orospu evlatlarını kaale aldıkça çoğalıyorsunuz. Çık o anonimlikten de aklını alayım senin. Erkeklik yok tabi.

  • ulan aq ibine orospu çocuğu daha isim vermeye korkuyor amına koduğumun ibinesi seni o xss’ler ile ne kadar kaldırdım ben amını balyozladığım seni

   • RedUser

    HTML Editör’den kod enjekte eden lamer orospu evladı bana pentest dersi verecekmiş. Bugün ESET’ten HoF aldım. Bunu anana armağan ediyorum üçüncü sınıf hacker seni gidi orospu evladı.

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum