hack haber

PKK-ONLINE HACKLENDİ ! – Cyber-Warrior Ezdi geçti..

AKINCILAR ESKİ GÜNLERDEKİ GİBİ

Uzun süredir sessizlik içinde olan Cyber-Warrior öyle bir anda sahneye çıktıki tekrar gönülleri feth etti. Başkomutanları CWDoktoray ordusunun başına tekrar geçmiş gibi görünüyor.

PKK RESMİ SİTESİNİ HACKLEDİLER

PKK’nın önemli sitelerinden biri olan ve herkes tarafından bilinen pkk-online.com ve tüm uzantıları hacklendi. Bu hack terör örgütünde şok etkisi yarattı, son 10 yıl içinde hacklenemeyen terör sitesi sonunda CW-AKINCILAR tarafından hacklenmiş oldu.

RESMİ AKINCILAR AÇIKLMASITERÖR ÖRGÜTÜNE MEYDAN OKUDULAR.

Bugün de ’şehit verebileceğimiz’ tehdidiyle bizi istiklal ve istikbal mücadelemizden geri çekilmeye, başımıza gelecekleri kabullenmeye razı edebileceklerini düşünenler varsa onlara yanıldıklarını göstermek boynumuzun borcudur. Hiç kimse merak etmesin! Biz PKK‘yı, YPG‘yi, alır, DEAŞ‘la üst üste koyar, hepsini bir kalemde siler süpürürüz… BİR GECE ANSIZIN GELECEĞİZ DEMİŞTİK!.. Yiğitler kan döker, bayrak solmaya, Anadolu başlar, vatan olmaya… Kızılelma‘ya hey… Kızılelma‘ya!!! Ya Allah… Bismillah… Allahu Ekber Biz OSMANLIYIZ! Biz AKINCILARIZ! Biz TÜRKİYEYİZ! www.pkk-online.info www.pkk-online.com www.pkk-online.com/tr www.pkk-online.com/ku www.pkk-online.com/fa www.pkk-online.com/en www.pkk-online.com/so 5 dilde yayın yapan terör örgütünün 5 diline de mührümüzü vurduk ! #BarisPinariHarekati / Mehmetçiğe Selam Olsun!

https://imguploads.net/images/2019/10/12/Screenshot_1.jpg

Zone kayıtları

https://mirror-h.org/zone/2397553/

http://aljyyosh.org/mirror.php?id=224519

http://pkk-online.com

http://archive.is/ZmoDS

http://aljyyosh.org/mirror.php?id=224519

https://mirror-h.org/zone/2397553/

http://pkk-online.com/tr/

http://archive.is/CGNZS

http://pkk-online.com/en/ http://archive.is/11pkS http://mail.pkk-online.com/ http://archive.is/0F1fP http://pkk-online.com/ar/ http://archive.is/zHiLq http://pkk-online.com/ku/ http://archive.is/9LfhI http://pkk-online.com/so/ http://archive.is/FExLe http://archive.fo/FExLe

URL: https://www.cyber-warrior.org/Forum/pkk-online-hacked–barispinariharekati_635231,0.cwx

2 Comments

  1. Hyri3

    dana önce hacklenmişti bu siteler index üstüne index atılır mı?

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum