Hector ilk 50’ye Şartlandı – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

hack haber

Hector ilk 50’ye Şartlandı

YANLIŞ STRATEJİ HECTOR İÇİN ZAMAN KAYBI OLDU

Hector kod adlı hacker son zamanlarda yabancı sitelere yağtığı saldırıları arttırdı. Şimdiye kadar onbinlerce site hacklesede bu hack kayıtlarını işe yaramaz türk mirror sitelerinden aldığı için emekleri genelde boşa gitmişti ! ancak artık zone-h.org ‘dan kayıt alarak kendisine ilk 50 hedefi belirlemiş durumda. Eğer en başında zone-h kayıt alsaydı şuanda zone best 50’de ilk 10 içinde olacaktı.

HECTOR BAŞARILI OLABİLECEKMİ

Aynı zamanda spyhackerz 1. admini olan Hector, ekibin tüm deface yükünü tek başına sırtlamış görünüyor. Sadece deface ile kalmıyor türkiyenin en iyi hack forumunuda tek başına yönetiyor. Bu başarılı çizgisini devam ettirecekmi hep birlikte göreceğiz.

ZONE-H BEST 50 YE ULAŞAN SON TÜRK HACKER OLMA YOLUNDA

Hector zone-h best 50 yolunda olan birkaç hackerden biri, türkiye’yi temsil eden ve türk hackeri’ni uluslararası platformlarda tanıtan tüm hackerlerin başarılı olmasını istiyoruz. Hali hazırda zone-h onholdde duran onay bekleyen onlarca defacesi bulunuyor. 7000 single defaceye ulaştığı anda best 50’de olacaktır.

http://zone-h.org/archive/notifier=Hector

10 Comments

 1. bRUTEsikici

  ADAM BRUTE YAPIYOR AMK BRUTECİNİN HABERİNİ NİYE YAPIYONUZ OPENCART VURUYOR WP VURUYOR GÖZ GÖRE GÖRE BRUTE YAPIYOR AMK LAMERİ

  • Brutedegil

   Başkan adam sadece brute yapmıyor, bilmeden iftira atmaya gerek yok. Brute ile shell atıyor ve o sunucudaki tüm siteleri rootluyor. brute ile bukadar site hacklenmesi mantığın alıyorsa sana diyecek birşey yok.

   • bRUTEsikici

    ya yaragam opencart swlerin dizinde bir sürü oluyor vds makine alıyorsun kardşm günde rahat 50 site düşüyor 50 sitenin 10 tanesinin dizinde 20 site çıksa tamam amk adama bi sorarsın opencart sitelere nasıl giriyon amk brute işte hiç boş yapmasın bi 2013 sw düşürüp rootlayıp mass çektik 3*4k site vurdu başkada yok amk

  • BlueTornado

   Ağlama aq kaşarı ağlama

 2. Eskilerden

  Ulan herkes ağlıyor adam yapıyormu yapıyor sizde yapın piç kuruları fake yorum yapmakla olmuyor

 3. Daha kendi nickini veremiyorsun ne zaman haberim yapılsa buraya gelip ağlıyorsun vasıfsız orospu çocuğu gereksiz eleştiri yapma gir spyhackerz hackshow a drupal olanda var wordpress olanda var opencart olanda var zone-h de ilk 10 dakilerin çoğunun zonelerine bak hepsi wordpress bu onların brute yapmışmı yapıyor seni son kez sikime takıyorum çık hayatımdan.

  https://prnt.sc/pg3zsv
  https://spyhackerz.org/forum/threads/170-drupal-hacked.22579/
  https://spyhackerz.org/forum/threads/laravel-phpunit-remote-code-execution-rce.22567/

  • HectoruSiken

   lan gavat bak ayt yi sevmem lakin forumunzda hekrez ayt brute yapıyor diye taşak geçiyorlar sen brute yapıyorsun kimse birşey demiyor drupalda magentoda cms paneller hepsi brute forcede düşüyor birde auto exploit den düşen sitelerin ssini atarak kendini nekadar lamer olduguunu belirtin hiç yapaamazsan hint swlere login bypassyaparak win sw rootla gavat seni lamer oldugun beli BRUTE YAPIORSUN BRUTE LAN BU DORK YAZ ARAMOTURUNU TARAT DÜŞEN SİTELERİ BAS ÇIK AMK GAVATI BİDE TURKİSH HACKER YAZMIŞSIN ONA GÜLÜYORUM ADGNADNGK

  • Kaşar Hector

   https://pastebin.com/WJLJ2XXE

   sağdan soldan topladığın shellerle zone kasmak heee 😀

 4. Shade

  Ne oluyor amk

 5. Ağla kudur annnesini tek yumrukta bayılttığım nasılda biliyor ne güzel anlatıyor drpual cms felanda varmış yapmışki gibi anlatıyor aptal orospu çocuğu kendi kendini ifşaladı, hacknewse insanlara brute brute diye ağlayıp gece olunca ağlaya ağlaya göz yaşları içinde brute taradığını biliyorum seni gidi insanları çekemeyen eleştiri yaptığını zanneden lamer bile olamayan amı yosun tutmuş orospu çocuğu ben bot kullandığımı inkaar etmiyorum screenlerde zaten bot kullandığımı göstermek için attım, sen hala anonnimliğin arkasına sığın ananı anonim olur sikerim babam kim oldu diye tütsüyle ararsın, evet brute yapıyorum hatta dorkları annene yazdırıyorum site düşerse sevinç sikişi yapıyoruz mutlu oluyor kadın bu kadar kasma bence gevşe biraz.

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum