hack haber, Hackhaber

Jawnax ve CheNaToR^

Jawnax.com /net / org / us Domainlerinde yayın yapan bir site olarak akıllarda kalmıştı, peki jawnax ekibi neydi? veya ne değildi ? bu yazımızda tüm gerçekler ve yaşananlar ortaya konacak.

Öncelikle CheNaToR^ ‘u yakından tanıyalım.

CheNaToR^ kod adlı hacker daha önce birçok kez hack forumu açma çabalarında bulunmuş ve açmış olmasına rağmen bir türlü istikrar ve başarı sağlayamamıştı. daha önceki bilinen sitesi cyber-hackerz.com ve atahackerz.com tarzında iki LDU tabanlı sitesi akıllarda kalmıştır. bu iki sitede 2005-2006 yılları arasında açılıp kapanmış olup (hacklendi) daha sonrasında genelde sitesi olmadan takılmıştır.

CheNaToR^ nickli hacker’in son hack portalı olarak bilinen jawnax , sahibinin son ve en başarılı hack portalıydı, jawnax’ın önemli başarılarından biride cyber-warrior.com domaini hacklemesiydi.

CheNaToR^ kod adlı hacker çok başarılı ilerlerken birden hack alemini bırakmaya karar verdi, bırakmasında en büyük etkende cyber-warrior’un intikam saldırıları idi, birkaç defa CW tarafından hacklendi ve daha fazla devam edemedi. Yinede akıllarda sağlam bir defacer olarak kalmayı başardı.

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum