isor1234 Geri Döndü ! – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

hack haber, Hackhaber

isor1234 Geri Döndü !

İnşaat sitelerinin korkulu rüyası geri döndü ! Nickine bakıldığı zaman brute şifresi gibi gelebilir fakat onu asla hafife almamak gerektiğini tüm sanal-ı alem-i divan-ı hümayun bilir !…

İsorun dönüşü yine herzamanki gibi oldu ve bizi şaşırtmadı.. Yine bir inşaat sitesine yaptığı saldırısıyla gündeme oturan isor, hasımlarına korku saldı… Cidden dönüşü efsane oldu.

Hacker aday adayı isor1234, sanal aleme veda ederken, babasının bilgisayar yasağı koyduğunu biliyorduk fakat nasıl oldu da babası bu yasağı kaldırdı anlam veremiyoruz.(ilk dönem karnesini teşekkür getirmiş olabilir) Anlaşılan o ki, isor dönüşü ile birlikte kendisiyle birçok sır getirdi !

Peki bundan sonra ne mi olacak ?

Sanalda artık her birey tedirgin olarak gezinecek. İsor1234‘ün iktidarı boy gösterecek. Gerçekleştirilen her türlü icraatin hesabı isora verilecek.  Yer yerinden oynayacak. İsorun dönüşü büyük bir kaos ortamına zemin hazırlamaya başladı bile..

Tanrı Yardımcımız Olsun….

H.News Ajansı

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum