haber, hack haber

TURKDEVELOP.COM ONLİNE !

Eski domain uzantısı .xyz olan Turkish Developer Team, Artık .com uzantısına geçiş yaptı ve bizcede en iyisini yaptı ! Tamamen yazılım ve araştırma geliştirme forumundan ibaret olan Turkish Developer Team bünyesinde hiçbir Hacking kategorisi barındırmıyor ! 

https://turkdevelop.com kurucusu, İlteriş Han Namı Diğer Alfonse yeni domain ile ilgili şöyle bir açıklama yaptı !

İlteriş Han;

“Bu zamana kadar site uzerinde cok ugrastik.Yeri geldi gecemi gunduzume kattim yeri geldi sorun çıktı yeri geldi sevindik.Bu forumu hep farkli olması ve bizim olmasi amaciyla hazirladim.Sacma sapan heyk huyk seylerinden arindirdim.Kimseyi kimseden üstün kilmadim.Hala da oyle devam ediyorum.Sitemizi ve kendimi cok ust seviyelerde görmüyorum beni bu gunlere getiren yanimdaki kisilerdir.Siteyi domain ve server olarak yeniledim.Herkese kapim açık isteyen gelip ugrar kalir istedigi gibi paylasir ogrenmek istedigi bir sey olur birlikte fikir paylasiriz.
Vesselâm”

Anarchosa’dan Açıklama;”Benimde yakın arkadaşlarımdan biri olan, öz kardeşim gibi gördüğüm, İlteriş Han‘a tüm içten dileklerimle başarılar diliyorum.. Bazı salaklar gibi tr.gg bedava domaine beleş site kurmadığı’nın altını çiziyorum ! Hacking forumu açıp lamerleri başına toplayacağına bir yazılım platformu açarak tüm sanalın kalbini kazandığını söyleyebiliriz…

12 Comments

 1. akose

  Anarchosa bi yazsana twitterden (@defacerakose)

 2. zexor

  Eyvallah kardeşim canımsın

 3. develop ama hekır sitesinde reklam :d

 4. Comment by post author

  Nobody

  Hayırlı olsun kardeşim

 5. 6 TL vermeniz beni sevindirdi, hayırlı olsun.

 6. Fh2

  Akosenin sm yiyeceğini düşünmüyorum ama diğerleri rahat yer buyüzden fazla yaşamaz.

  • Alfonse

   ?:d bize sm yer mi diyorsun

  • akose

   Benim konuyla alakam yok her hangi bir timde değilim , anarchosanın ulaşması için yorum attım sadece yanlış anlaşılmasın .

 7. foruma goz attim tum konular baska forumlardan calinmis :d yazilimla alakasi yok sitenin

 8. byb!r@

  Hayırlı olsun Kardeşim

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum