hack haber, Hackhaber

Veysel Demir Hacklendi !

Değerli okurlarımız… Tekrardan bir son dakika haberi ile gündemi aralıyoruz..

Sözde kendini sağa sola sosyal medya uzmanı olarak tanıtan, hack camiasında bir sikime derman olmayan,  anasından babasından sevgiyi eldivenle görmüş olan, TÜRK milletini o siktimin küçücük kuş beyni ile dolandırmaya teşebbüs eden kürt lamer Veysel Demir’in şifresi, SpyHackerz adlı hack platformunun saygıdeğer üyesi Lamb tarafından kırılmıştır… Bunun kanıtlarını aşşağıya koyacağız.

Bizler her defasında ırkçılık yapmayalım diyoruz ama karşımıza böyle amınakodumun barzo teröristleri de çıkınca inanın ki kürtler hakkında iyi şeyler düşünemiyoruz..

Derler ya “Fazla hacker olmayın” buda aynı hesap… Youtube’da bütün videolarına sikilmiş bir hacker maskesiyle çıkan saçları uzunluğundan götüne giren arkadaşımız yüzünü saklamasına rağmen bir zamanlar siber suçlar tarafından içeri alınmıştı.. Şimdi saygıdeğer veysel arkadaşımıza soruyorum; milletin rıskını yediğin için mutlu musun ? 

HackNews ekibi olarak veyselin eski videolarını gözlemlediğimizde sanki anasını dağda ayılar sikmişcesine bir sesi var…

Veysel Demirin şifresi kırıldığına dair video;

https://www.youtube.com/watch?v=h-6zcRsuuBo&feature=youtu.be

Ne yazıkki hesap doğrulamaya düştüğünden dolayı tam erişim sağlanmamıştır fakat şifresi kırılmıştır…

HackNews Açıklaması; Veysel senin doğmana vesile olan herkesin teker teker anasının amına usb bellek takarak linux atıp kernelini rootlayım.. Ananın bacının suratına hardcore yapayım. VEYSEL senin ben ızdırabına havada beş posta atarak sikiyim. Veysel kedinin fareyle oynadığı gibi bende senin ecdadınla oynayım. Babanın küçücük olan penisini koparıp ağzına sokayım. Feriştahına fetiş sikiş uygulayım. Sen kim, TÜRKLERİ dolandırmak kim. Bir Türkün götünün kılına kurban ol orospu evladı ! Seni reelde görmek istemezdim, çünkü eğer denk gelirsem seni sike sike çoğaltmakan korkuyorum… 

HackNews Tarafsız Habercilik Sundu

9 Comments

 1. isor1234

  Ağır yazdın baya bir be aga

 2. Şunların elemanları benim köpeğim AQ XD biri VDS dileniyodu çıldırıyorum yav lamb yalarun ?

 3. Talha Küçük

  Güzel

 4. MAJ3R

  lamb kuzum sikmiş 😀 elemanı 😀

 5. SHADE

  kes sesini

 6. kar1zma

  Doğrulamayı geçemedikten sonra ne önemi var ki

Leave a Reply