farelwarock kodexteam.com ile düşman oldu – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

hack haber, Hackhaber

farelwarock kodexteam.com ile düşman oldu

JRB OPS Hacknews.org

farelwarock kod adlı hacker (hacki bıraktığını açıklamıştı) , sanalın yeni ve sağlam sitelerinden kodexteam.com ile uğraşmaya başladığını bildirdi, kendince sebeplerinide açıkladı, ve ilk iş olarak siteyi bildirip suspend ettirmiş. Meta attığınıda söylüyor ancak öyle bir kayıt henüz yok.

not: kodexteam.com normal bir hostingde barınması nekdar doğru…

farelwarock açıklaması:

Selam amdin, kodexteam.com məmurları pwned. Hesapları suspende bile alındı, meta attık ettik, sunucuyu bile geçtik hatta bildirdik 🙂 HardCore teamın barındığı sunucu bana ait ve benim sunucumda site barındırmak için abilerine yalvaran veletler Root yetkisi isteyip bir kaç gün sonra maillere bile basıp kaçıyor. E Emre reyis boş kalır mı? https://mirror-h.org/zone/1997858/ O ana ait ssler bile var aq hepsini atayım Meta atma qeyf : https://i.hizliresim.com/bVYDnY.png Firma ile konuştuktan sonra anında suspend ssi : https://hizliresim.com/5a27ZM.png Dediğim gibi, kendi çıkarım için yaptım, boneless ile şunla bunla muhabbetim yok.

9 Comments

 1. AmGuardHakan

  Mal lan bu ne yapmış anlayan varsa anlatsın

 2. Vampir root

  😀 şikayet etmek heck değil moruq 😀

 3. THE PASHA

  ???
  https://i.hizliresim.com/oX9jG2.jpg
  farelwarock Sıçıyor…

 4. Hardcore Bağımsızdır ve VPS te barınmaktadır.

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum