Hackhaber

R00T-TurkZ.İNFO ONLINE

Hack Sitemiz R00T-TurkZ.İNFO yayın Haytına Başlamıştır. “bizim işimiz düşman kazanmaktan ziyade bir aile kurup insanlar ile bilgi paylaşmaktır. Herkese iyi forumlar ! RooT TurkZ Yönetimi.”

https://r00t-turkz.info/index.php

10 Comments

 1. Para bulan hack sitesi açıyor hepside boş

 2. HACI

  Siz bi o kıytırık temadan kurtulun ya

 3. Lordk

  Lan olum iyi ki bir turkz var amk ne özenti adamlarsınız la root-turkz ne ? jdksjdkjdsj

  • F4

   Bak bunu defalarca sordular, TURKZ den öznetilik gibi bi şey yok ortada, fark edersen onlar Hack forumu biz Güvenlik. Uyarırım…

 4. F4

  Forumda buna dair bir şey bulabilirmisin peki dostum ? dediğim gibi hack warez script illegal içerikler yasaklandı bizde. Sadece siber güvenlik komunitesi tarzında bir forum. Sağa sola bulaşmak gibide neticemiz yok. Çaylak alırız güvenlik öğretiriz yardımcı oluruz. Büyük yerlerle iş yaparız amacımız iyi niyetimiz iyi. TR lokasyon sunucu alıpta illegal içerik yapmak gibi lüksümüzde yok zaten. Ama en azından sanalda “ya bu adamlar neden böyle” denilmesi hoşumuza gidiyor. Herkes nedense bir illegal meraklısı ama index yiyince laf etmeler falan çoğalıyor. İşte bizim işimiz indexi atanları bile forumumuza davet etmektir. İndexi yiyenide. Bu sayede sanaldaki şu saçma sapan düşmanlığı eritip faydalı bir siber güvenlikçi ortamı oluşturmak. Turkz olayını ise yanlış anlayan arkadaşlar TURKZ ile ne isim konusundan alakamız ne de içerik açısından alakamız var. Tam tersi, kendilerini hem forum içeriği hem de yaptıkları icraatlerden dolayıda takdir ediyoruz. Hepiniz kendinize iyi bakın. Dediğim gibi, ortamı kötü yola götürmektense el ele verip kendi birliğimizi kurup her telden insan ile bug açık gibi türevleri bilgi amaçlı kullanmak faydalı olacaktır.

 5. sahibi de herkese laf yetiştirmiş : D

  • F4

   Cidden karalama çabalarında millet, eğer hack sitesi olsaydık cidden TR lokasyon sunucuda bu işi yapmazdık..

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum