Blackhackerz.org Kapandı ! D3epx0 – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

Hackhaber

Blackhackerz.org Kapandı ! D3epx0

Blackhackerz.org kurucusu D3epx0 siteyi kapatma kararı aldı ve kapattı !

işte o açıklama

” Kazandırmayan Bir Projeyi ilerletmek Salaklık Olur. Bundan Sonra “D3epx0” Olarak Tek Takılacağım Sanalda. Herkesin Boş Olduğunu Sonradan Anlamış Olmam çok Acı Verdi İnsanlarin Ne Kadar Bilgisiz ve Aptal Olduğunu Ögrenince Sektöründe “BOŞ” Olduğunu Anladım. “

Blackhackerz.org açık kaldığı süreçte hiç hacklenmedi ve birçok hack saldırısı gerçekleştirdi, ancak ekip içinde çıkan sarsıcı tartışmalar ve ayrılıklardan sonra sitenin devam etmesine gerek duymayan kurucu D3epx0 son sözü söyledi.

D3epx0 veda yazısında gerçekten ağır göndermeler yaptığı görüldü.

8 Comments

 1. BunlarınBabası

  şimdi mock3rz ı açtılar ya 😀 aaa ayıp değil mi sec-squad hacklenince domainden domaine gezmek? icraat sıfır 2 site hackler götü kalkar bunların yaşları 17 daha. kim sikse bunları baba diyor yanlarında takılıyorlar.
  Kısaca son 1 yılın mahsülü bundan bir cacık olmaz Güle güle çocuklar, karne notunuz düşük gelince babanız bilgisayarınızımı yasakladı 😀 bide cümlelerinde demezlermi egoist egoist herkes boş salak, diye ima ederler siz kimsiniz amına goyim.

 2. Kapanalı aylar oldu

 3. En iyisini yapmış o ona ddos atar o onu regler fake domain basar o onu hekler herkeste bir ego saygı görme çabası var kimse hekle amacıyla uğraşmıyor gruplar kendi aralarında gereksiz ego kavgaları ediyorlar söylesenize en iyi hek grubu olunca ne oluyor neden kabga etmek yerine işinizi yapmıyorsunuz ?

 4. EBE SIKEN

  tolga abilerinin piç olduğunu anlamışlar yalıyorlardı skype’de abi abi diye ya öyle sikerler adamı 🙂

 5. LaMeR SiKeN

  Maalesef hacklendi :'(

  • ROOTSPY

   Domain reg yaptınız nerde hacklendi
   .org li zone yolla bakalım
   Leymırlıkta bugün 🙂

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum