Cute’den son dakika açıklaması ! – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

Hackhaber

Cute’den son dakika açıklaması !

Şu haberimizdeki bir hostcunun duygu yüklü açık mektubuna Cute’den cevap gecikmedi , ve duygu sömürüsü yapan hostcunun donunu pazara çıkaran açıklamayı yaptı. Hostcu hakkında idda edilenler şok edici cinsten.

İŞTE O ŞOK AÇIKLAMA

 ilk olarak neden bastığımızı söyliyelim. Bu kendini akıllı sanan arkadaşlar başkalarına free sunucu sağlıyorlar ve onlardan sunucu alan kişilerin sitelerine index basıp sanki special site basıyormuş gibi ego kasmaları bunu biz fark ettikten sonra bu şahısların tüm domainlerine bastık ve tüm dosyalarını akıllarını başlarına almaları için sildik.

yani burada hostcununda hınzırlık peşinde olduğunu öğrenmiş bulunuyoruz , host verdiği şahısların sitesine index bastığı yönünde ciddi emareler söz konusu !!!

Hacknews.org Tarafsız hack haber servisi sundu.

2 Comments

  1. birde yalan atmasi ulan ben sen miyim index basmak isteseydim gider kendi programlarimi kodlar kendi exploitlerimi yaparim index basarim allah yukarda birgun hesap vericeksin

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum