Dunya islam Birliği Hacklendi ! Atatüke hakarete cevap verildi – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

Hackhaber

Dunya islam Birliği Hacklendi ! Atatüke hakarete cevap verildi

SkullZ kod adlı hacker tarafından gerçekleştirilen saldırı sonucu Dünya islam birliği hacklendi ! sebep olarak son günlerde oldukça gündemde olan Atatürke ve ailesine yapılan ağır hakaretler olarak gösterildi ! SkullZ kod adlı hacker bilindiği üzere SpHackerZ.Com SH.Özel kuvvetler rütbesinde bir hacker.

Anlaşılan oki bundan sonra SH.Özel kuvvetler’in birçok nokta operasyonunu göreceğiz.

İşte SkullZ‘un açıklaması

” #GeceOps ft. Mad
Biz sanal alemde bulunduğumuz süre zarfında Atatürk’e ve silah arkadaşlarına hakaret içerikli söylemlerde bulunan herkes düşmanımız sayılacaktır. Hiçbir site ibaresi veya nick geçirmedik. Soysuzların sitesinde ismimizi kirletemezdim. Bu gecede böyle olsun..”

işte hack hakkında detayların analtıldığı konu url:  http://www.spyhackerz.com/forum/threads/dunyaislambirligi-net-hacked.6273/

Mirror kayıtları

http://golgeler.net/view->566642

http://mirr0r.org/zone/82325/

http://archive.is/V441g​

2 Comments

  1. Patolojik Hackers

    lan olum Atatürk din düşmanı demek ki islama saldıran ataput kafalı salak 😀 hack miş Yalancının 😀

    • Andaval gerizekalı, o web site Atatürk’ü kötülemiş idi. Facebook sayfasını kapatmasaydı sana açık açık kanıt gösterirdim. Bilip bilmeden konuşuyorsunuz.

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum