Genel, Hackhaber

WhiteWolf ekibi lamerlik mi yapıyor?

WhiteWolf

Merhaba sayın hacknews.biz okurları köklü değişime giren mirror-h hacklenmiş gibi gösterilmeye çalışıldı!

WhiteWolf ekibi tarafından zonenin zonesi alındı ve mirror-h.org fişi çekildi diye haber yaptırılmaya çalışıldı HackNews ekibi bu numarayı yemedi ve haberin gerçek yüzünü sizlerle paylaşmaya karar verdi!

Bildiğiniz üzere zone aldığımız zaman hacklediğimiz sitenin anlık olarak html hali kaydedilir ve zone arşivlerinde saklanır fakat WhiteWolf ekibi aldıkları zonenin html olarak kaydedilmesi üzerine gidip başka siteden sanki o siteyi hacklemişler gibi zone alarak haberleri yaptırılmaya çalışıldı utanmadan bir de site sahibine not bırakan WhiteWolf

(notu başka siteden atmışlar hıyarlısı olsun.d)

http://archive.is/7C3yk

http://golgeler.net/view-511848

Sizce WhiteWolf ekibinin yaptığı lamerlik mi?  yani gidip zone-h sitesinden zonenin zonesini alırsak zone-hi mi hacklemiş oluruz tabii ki hayır bu yüzden bence WhiteWolf ekibi lamerlik girişimi yapmıştır!

11 Comments

 1. Fevri

  Amına kodugum lamerlari yaz gelince atlet giyip haçkerlik oynuyorlar brolar anneniz ekmeğe yolluyor sizi markete yolluyor sizleri arada görüyorum 35 derece havada bile kapsonlu ile takılan gizemli olmaya çalısırken terleyip insanlar tarafından dıslanan mahlukatlarsınız amk bırakın heyki meyki bakın denizin keyfine

  size üç kural vericem bunların hepsi benim kurallarımdır alınttı yapan oç!

  1- hiç bir sistem güvenlikli değildir
  2- arsızlık kazanır
  3- eğlenceyi sanal’da sınırlandırmayın reel’dede eğlenin

  -fevri

  adam olun lann

  • Fevri kardeşim adeta bütün piyasaya meydan okuyorsun korkusuz bir hackersın bence sen bu küfürleri tüm aleme posta koyman olarak mı algılamalıyız?

 2. Psych03

  Küfür etmekten başka bişey yaptığını göremedik henüz…

 3. zurna

  golgeler.net te o halde lamer haberi yapmalıydınız ? kendileri mirror alır gibi hacked yazdı. Bırakın bu taraflı işleri.

  • Kardeşim biz bize gelen haberler doğrultusunda yayın yapıyoruz onunla ilgili geldiyse ve yapılmadıysa diğer editörlerin eşşekliğidir hack haber yolla kısmından gönderebilirsiniz.

  • Murat

   Bence Haberde Çelişki Var. Zurna Arkadaşımızın Düşüncesine Katılıyorum

 4. Bu Salaklarda Lamer Olduğunu Kanıtladı Hadi Geçmiş Olsun 😀

 5. Murat

  Kardeşler Bunlar Lamerlik Yaptığını Kabul Etmiş :)) Ama Zoneyi Biz Almadık Diyorlar
  http://mirror-h.org/browse/712445/
  Açıklama Yapmışlar Okuyun Görürsünüz.

 6. Murat

  İndex Karakter Hatasına Birşey Diyemem Ama Türkçe Karakter Algılamadığı içindir.
  Ben Sahte Haber Demedim Sadece Adamlar Reddediyor Ama Lamer Olduklarını Kabul Ediyorlar o beni güldürdü 🙂 Gölgeler.net Biz Almadık Diyor Boşver kardeş Tatışmaya Gerek Yok …

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum