Hackhaber

Millikuvvetler.org Sahte site Hakkında

Herkese merhaba hacknews.biz takipçileri , geçtiğimiz günlerde bir hack sitesi açıldı , aslında hack sitesi açıldı demek çok yanlış olur , Eski MKT yani millikuvvetler sitesini hatırlarsınız  2-3 sene önce kapanıp sahipleride hack hayatını noktaladığını herkes bilir , sahipleri artık sanalı bırakığı için domain boşa düşmüştü , ve geçtiğimiz günlerde ortalığı karıştırmak amacındaki ismi bilinmeyen bir lamer tarafından domain kayıt edilip eski mkt temasıda yüklenip sanki mkt açılmış ve adminleri takılıyormuşcasına bir hava oluşturulmaya çalışıldı birileri tarafından ancak zaten sahte bir site olduğu çok çok belliydi ! ve bu olayı duyan eski kurucusu kısa süreliğine internete girip bize gerekli açıklamayı çok önceden yolladı , RainMan’ın açıklaması bizimde görüşümüzü teyit etmiş oldu !

Domain kayıt tarihi : Created on 2017-04-07

Bugünde herkesin beklediği üzere bu şerefsizce hareketleri yapan kişi yada kişilerce siteye index atılmış süsü verildi , ancak bu salakça indexi atan kişinin amatör oluşu şurdan belliydi , indexe st0rm , mectruy , Cute team   İsimlerini koymuşlardı ancak cute team ile privatehackersspyhackerz ekiplerinin kanlı bıçaklı kavgalı olduğunu bütün sanal biliyor ! nasıl oluyorda aynı indexe isimleri yazılıyor 😀 zaten buradan bu lamerliği yapan ortalığı karıştırmak amaçlı bunun yapıldığı ortaya böylece net olarak çıkmış oluyor. indexte yazan kişilerinde bundan zaten haberleri bile yok , bu durum yüzünden oldukça öfkeliler.

Zaten bu olaydan haberdar olan mectruy kendi sitesinde bir açıklama yapıyor zerre alakası olmadığına dair :

http://www.spyhackerz.com/forum/threads/millikuvvetler-org-hakk%C4%B1nda-sahte-domain-dikkat.5894/

diğer kaynaklar:

http://www.spyhackerz.com/forum/threads/selamün-aleyküm.5863/
https://lamerhaber.com/2017/04/19/rainman-aciklama-yayinladi/

 

Böylece bu lamerliği yapanların eline birşey geçmemiş oluyor sadece ödedikleri domain ve host parası biyerlerine kaçmış oluyor !

MKT Millikuvvetler.org zamanında güzel icraatlar yapan bir siteydi ve kapandı , hack dünyası olarak zaten sahtekarca isminin kirletilmesine asla izin vermeyeceğiz , bunu lamerler akıllarına soksalar iyi olur.

1 Comment

  1. fatih

    milli kuvvvetleri kapandi gitti domaini bana verceklerdi ben ugrasamam dedim c4patrona selamlarimla insallah okursun balikkesirli 😀

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum