SiNeKBeY Haber ajansımızı tehdit etti ! – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

Hackhaber

SiNeKBeY Haber ajansımızı tehdit etti !

2 gün önce haberini yayınladığımız SiNeKBeY haber ajansımızı açıkca tehdit eden bir mail yolladı ! işte bize yolladığı hakaret ve tehdit içeren o mailin ekran görüntüsü ! Bize açıkca rüşvet teklif ederek haberin yayınlanmasını durdurmak istediği görülüyor , ve işlediği suçun ört bas edilmesini talep ediyor.  Hacknews.org herzaman doğrulardan ayrılmayacaktır ve yanlış yapılan her olayı haberleştirip siz değerli takipçilerimize onurumuzla takdim edeceğiz !  Sinek küçük ancak mide bulandırır derler , hiç farketmez ister sinek olsun ister sivrisinek olsun isterse bok sineği olsun ! tehditlere boyun eğmeyeceğiz ! Mailde görüldüğü üzere açıkca bizden haberin silinip Cumhuriyet başsavcılarının  konudan haber edilmesinin engellenmesini talep etmektedir. KINIYORUZ.

sinekipnesi

Yüzlerce türk sitesini hackleyen ve inanılmaz hasarlara yol açan sinekbeyin yolladığı mail görüntüsü yukarıdadır.

Aldığımız istihbaratlara göre SiNeKBeY şişme bot ile yunan adasına kaçma girişiminde bulunacak ! suriyeli kılığında ülkeyi terk etme girişimi söz konusu , hacklenen onlarca türk sitesinin kendisine uzun yıllar kodes yolunu gösterdiğini anladığı için yunan adasına kaçma ihtimali var ! Bizler Hacknews.org ekibi olarak sorumlu habercilik anlayışımız nedeni ile bunu haberleştirmek durumdayız.

23 Comments

 1. Al işte bir vatan haini piç’te burada var işte. Nick’te hayır yok ki amına kodumun veletinde 😀

 2. Konusunca Allah icin vatan icin tamamda bu baslik remsi nedir mudur ?! dogru-duzgun bisey bulun

 3. Ip adreside çıkmış. ALLAH ıslah etsin ne diyelim.

 4. Resim de sinekipnesi.png olarak kaydedilmiş haber sitesini kutluyorum. 😀

 5. Herhangi bir tehdit bulunmamaktadir, haberin saçma ve çocukca olmasından silinmesini talep ettim. Çekemeyen veled seni, hiçbir saldırımızda küfretmedim herhangi bir hakarette bulunmadım. Yapamayanlar icraati kıskanır kardeşim o yüzden s*klemicem. Yaşını az çok tahmin edebiliyorum yazılarından vs. Senin de sonun gelicek kardeş Allah’a emanet ol.

 6. Site sahibi her kimsen bana karşı bi çekememezlik oldugunu sezmiştim zaten çünkü attıgım hiçbir haberi yayınlamadın ? Ertesi gün aynı sitede shellim bulundu ve başkası hackledi i* gibi paylaştın hemen ?

  • hekır01

   amk eşşeği hala anlamıyor ajsjajdjsad.php5 gibi shell yolu nasıl bulunabilir o lamercan arkadaşın öyle yapmış amk wolftimcileri sizi reynuman kekosu da size bişi öğretmiş o beynine sokim onunda bel.tr lerde sql vardı shell sokuldu sonrada sw bypass edildi hala eşşek gibi anırma burda bel.tr lerde shell im duruyor hala ama senin gibi vetan haini pezevenk olmadığım için teker teker mailleri attım mk beyinsizi seni

   • Reynumandan hiçbir şey öğrenmedim, talep de etmedim. Onunla o şekil bir bağlantım yok. Ondan öğrenecek birşeyim de yok. Bilmediğin konulara dil uzatma!

 7. El Behram

  Götü zoran gelen sinek ne yapacak acaba
  H4XOR.TR kim biliyonmu sineekk

  • Kim oldugunu bilmiyorum.

   • DragonCaliph

    Sinek abilerini-Babalarını H4xor.TR dayını tanı tanı derim. 😉 Daha dün çıkmışsınız piyasaya boktan püsürden iş yapıyorsunuz. Vatan haini şerefsiz. Hackledin de eline ne geçti? Hangi mantıkla hackledin amk beyinsizi? Prim kasmak için yapmadığınız adilik yok.

   • Hocam ben 3 yıldır aktif bu işle uğraşıyorum, bu yaşıma gelmişim kimseye dayı mayı çekicek değilim. Yaptığımız çok da zor birşey değil. Kimseyi kimseden üstün görmüyorum. Yazdıgın laflara da dikkat et.

   • Eyw kardeşim sen beyfendiliğini bozmadın. Suç bizde, sana çocuk derken çocukluk yaptık . Ne mantıkla hackledin? Öyle böyle TürkSitesi hackliyenlerin alayını selamlıyorum. Benim gözümde vatan haininden farkınız yok.

 8. Nickimdeki sinek, iskambil kağıtlarındaki sinekten gelmektedir. Saçma sapanlar sinek resimleriyle beni güldürmeyin .d

 9. Ya Bunlar Saçmalamasa Olmaz Kimse Bizi Team’de Konuşurken Görmedi Bunlar İçimizden Değil Anlayamazlar Asla Sadece İçimizdekiler Anlar Bunlar Shellim Var Diye Geçinin WELED’ler Sancak.Team S**tiğinde İse Bu Haberi Yapmaya G**ü Yemez Zate Yaptığı Haberlerdende Yaşının Küçük Olduğu Belli Nabalım Biz Önümüze Bakıcaz Bir Türk Sitesini Hacklediysekte Bir Amacı Vardır SİNeKBeY Amacsız Yapmaz Bunuda Öğrenin Karşına Çıksalar Donup Kalırlar Bir Tek Laf Bile Edemezler. Adam İskambil Kağıdı Diyo Bunlar G**lerinden Uydurup Resimler Koyuyo.

 10. Ermeni bozuntusu gördüm burda sanki 😀 selamlar sinek avlamaya çıkmıştım.

 11. mr.d3structiv3

  SiNeKBeY yaptıysa vardır bir sebebi.

 12. Par4noiD

  Türk sitesi hacklemeyin babalara gelirsiniz akıllı olun!

 13. Baran

  Kardeşim ben sinekbeyi tanıyorum ve kendisi Türk sitelerine index basmıyor açıkları kapatmaları için uyarı yapıyor eğer yapmazlarsa kendi facesini verip iletişime geçiyorlar ve bunu kendisi düzeltiyor bilip bilmeden yorum yapmayın kardeşlerim araştırın biraz

 14. Baran

  Boş boş yorum yapmayın gençler

 15. Baran

  Yunan adaları demişler haykirdim ajsvsjsnsjsksmaksksnsjxjdnsjsnsj

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum