Hackhaber

ALoNEmANTR Sistemlerini kapattı

ALoNEmANTR kod adlı hacker kendisine ait olan hack forumunu ve diğer sistemlerini kapattı ! takipçileri tarafından üzüntüye yol açan bu durumun sebebini kendisi şöyle izah etti !

zmpbza

“Ben kımsenın forumuna göz dikmedim kımseye savaş açmadım adam gibi yerımızı actık sanalda bı mekanımız olsun dedık onu da yaptırmayacaklarını sandılar ki bunun nedeni ise apaçık KISKANÇLIK tır bence sanmayın ki sitemi açmıyacagım.. Dukkan acılmadan kapının onundekı pislikler temizlenir unutmayın BURADAN BANA KIM MEYDAN OKUYOSA ADAMSA GELSİN SİTEYİ BASSIN BU SAATTEN SONRA AF YOK ADAM OLANA KAPIM AÇIK ADAM OLMAYANIN GÖTÜNÜ SİKERİM dedi ve bir süre sistemlerini kapattı suanda ALoNEmANTR nin hedefinde lamer’lerin lideri f3d4i lameri var F3D4İ LAMERİNE İSE BIRAKTIGI NOT “SANALDAN SILICEM SENI AMINAKODUM SOYUNU SOPUNU DOKUCEM ORTAYA”

 

ALoNEmANTR gördüğünüz gibi adera öfke saçtı ve kendisine kim kazzık sapladıysa , bunu yapanlara 2 kat kazzık saplıyacağını belirtti ! ayrıca kendisi hırdavatçıdan 2 adet ucuz sivreltilmiş kazzık satın aldığını ve bu kazzıkları battal boy siyah bir pazar torbasına koyduğunu , dışarı çıkarken bile o kazzıklar ile dolaştığını belirtti , böylece düşmanları nerede olursa olsun kendisi o kazzıkları saplayabilecek !

Leave a Reply