Hackhaber

Janissaries.org Kapandı ! Burtay açıklama yaptı

hacknews2Türk hack&Security dünyasının en kaliteli sitesi olan ve bunca zaman üyelik alımını sınırlı yapan site ani bir karar ile kapatma kararı aldı , kurucu admin Burtay yaptığı açıklamada ; üyelerinin siteye katkı sunmak için hiçbir çaba göstermediğini ve bunada pek niyetli olmadıklarını anladığı için sitenin açık kalmasının artık bir anlamı olmadığını belirtti ! Janiyi asla hit toplamak için açmadığını ve o yüzden açık kalmasının veya kapalı kalmasının ona bir faydasının yada zararının olmadığını ancak Janinin son durumu burtayın kişisel prensipleri dışına çıktığı için tamamen ilkesel bir karar alarak sitesi janissaries.org ‘u sonsuza kadar kapattığını açıkladı , türk hack&security dünysının yetiştirdiği nadide insanı olan ve aynı zamanda üst düzey bilgi birikimi olan burtay’a bundan sonraki projelerinde başarılar diliyoruz , hacknews.biz ekibi olarak bundan sonra yapacağı güzel projeleri herzaman bekleyeceğiz.

Açıklamanın tamamı.

VEDA

ONCELIKLE HERKESE MERHABALAR, JANISSARIES FORUM ARTIK YAYIN HAYATININ SONUNA GELMIŞTIR. HER NE KADAR KAPALI BIR FORUMDA OLSAKTA, UYELERIMIZI TEK TEK SEÇEREK ALSAKTA UZUN ZAMANDIR SABIR ILE BEKLEDIĞIMIZ SINERJIYI UYELERIMIZDEN MALESEF BULAMADIK. BENDE DAHIL OLMAK UZERE UZUN ZAMANDIR JANISEC YONETIMI TARAFINDAN SADECE MADDI KULFET OLARAK GORULSEDE, BIR KAÇ ARKADAŞIMIZI KIRMAMAK ADINA 1 YILDAN UZUN SUREDIR FORUMU AÇIK OLARAK TUTMAKTAYIZ. HER 3 AYDA BIR ARKADAŞLARIMIZA FORUMU KAPATMAK ISTEDIGIMIZI SOYLEYIP ONAYLARINI RICA ETTIGIMIZDE HERKESTE BIR BURUKLUK OLDUGUNU GORDUK BU SEBEPLE ÇOK UZUN SUREDIR FORUMU KAPATMADIK. VAKTIMIZDEN AYIRARAK KISITLI UYELERIMIZE HENUZ BENZERI YAPILMAMIŞ OZEL YAZILIMLAR HEDIYE ETTIK. GUNDUZLERI MESLEĞIMIZI ICRA EDIP, AKŞAMLARI TICARI YAZILIM PROJELERI URETTIK. GECELERI ISE BATMAN OLUP FORUMA KATKI SAĞLAMAYA ÇALIŞTIK. LAKIN UYELERIMIZDEN DE GENEL OLARAK FORUM ÇIZGIMIZI TAKIP EDEN DIĞER FORUM UYELERINDEN DE YETERLI TEPKILERI VE DESTEKLERI ALAMADIK.

FORUMU YENI NESLE BIRAKIP TAMAMEN IŞIN IÇINDEN ÇIKMAK ISTEDIK LAKIN BUNU BECEREBILECEK KAPASITEDE YENI NESILDEN AZ SAYIDA KIŞI BULABILDIK. YONETICI VASIFLARINA SAHIP, VIZYON SAHIBI , ILGILI VE BIRIKIM SAHIBI BIRINE EMANET ETMEK ISTEDIK LAKIN NE YAZIK KI GONUL RAHATLIĞI ILE DEVREDEBILECEĞIMIZ EKIBE HENUZ RASTLAYAMADIK. BUTUN BU SEBEPLERDEN DOLAYI FORUMU KAPATMA KARARI ALDIM.

JANISSARIES.ORG FORUMU BIR DAHA ASLA AÇILMAMAK UZERE KAPATILMIŞTIR. YONETIM OLARAK DEĞERLI UYELERIMIZIN BLOG OLARAK DEVAM ETME FIKRINI HALA DEĞERLENDIRMEKTEYIZ. YENIDEN ZAMANIMIZDAN, CEBIMIZDEN VE SEVDIKLERIMIZDEN ÇALARAK DOYUMSUZ, VIZYONSUZ VE DE EN ONEMLISI HAZIRCI MANTILETEYE TEKRARDAN HIZMET ETMEYI AÇIKÇASI BEN REDDEDIYORUM. FAKAT BU KONUDA BIR SURE DUŞUNECEGIZ BIR IHTIMALDE OLSA BLOG OLARAK GERI DONEBILIRIZ. BIZI VE ÇALIŞMALARIMIZI TAKIP EDEN HEM UYELERIMIZIN HEMDE UYE OLMAYAN ARKADAŞLARIMIZIN BU KONUDA FIKIR VE ONERILERI VARSA BURTAY[{AT}]JANISSARIES.ORG ADRESINDEN BIZLERE ULAŞABILIRLER.

SAĞLICAKLA KALIN.

BURTAY “

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum