Gündem Haberleri, Hackhaber

Hacknews’in Kapısına Bir Gizemli Paket Bırakıldı!

Bu kapıya bırakılan kaçıncı gizli paket amk. Kargo firması mıyız önüne gelen paket bırakıp gidiyor. Hayır madem bizi kargo firması sanıyorsunuz bari paketin üzerine nereye gideceğini yazsaydınız. Her neyse işte bu hacknewse bırakılan 4. veya 5. gizemli paketlerden biri.

Gizemli paketin içerisinde ne var?

Yer altı hacker topluluğu bu gizemli paketlerin gizemini katiyen çözemediği aşikar. Bu paketler her belli dönemlerde hacknews ajansının kapısına bırakılıyor ve paket içerisinde çıkan şeyin ne olduğunu asla açıklamıyor. Peki hacknews bu sefer bu içeriğin ne olduğunu açıklayacak mı?

Paketin içerisinde belkide scorpiol’un bardak koleksiyonu var?

Gizemli kutunun sırrını çözmek isteyen hacker topluluğunun büyük bir kısmı, paketin içerisinde scorpiol’un ceme hediye etmek istediği bardaklardan başka bir şeyin olmadığını söylese de bu tamamen bir söylentiden ibaret olduğunu ve tamamen bir varsayım olduğunu belirtmekte fayda var.

Yoksa By_uMuT içerisinde saatli bomba mı koydu?

Hacknews editörlerinden gelen bilgiye göre pakete kulağını koyduğunuzda bir tıkırtı sesi geldiği de gelen bilgiler arasında. Tabi bu ne kadar doğruyu yansıtıyor meçhul.

Kemal Kılıçdaroğlunun S*x Kaseti mi var yoksa?

Yok anasının nikahı artık arkadaşlar abartmayın

SkullZ’un Yeni Çıkaracağı Albümünün Ön İzlemesi Olabilir mi?

Spyhackerz yöneticileri özellikle bu iddiayı öne sürmüş olsalarda, paketin içerisinde ne olduğunu hacknews editörleri ve Allah hariç kimse bilmiyor. Peki açıklanacak mı meçhul

2 Comments

  1. damar abim annemi pompalıyor

Leave a Reply